جلسه دانش افزایی آموزگاران و کادر مجموعه مدارس امید نو

 

 اولین جلسه کارگاه دانش افزایی آموزگاران و مربيان و کادر پیش دبستان و دبستان های مجموعه مدارس امید نو برگزار شد.

 این کارگاه با حضور معلمان ، کادر مدیران و مؤسسان  در شعبه دخترانه امید نو تشکیل شد.

افزایش کیفیت آموزش و تربیت عنوان اصلی این دوره از کلاس های دانش افزایی است. در طول جلسات این کارگاه، موضوعاتی همچون مفاهیم تربیت سالم، مسیرهای یادگیری دانش آموزان، شناخت دنیای کودکان، بدرفتاری و دلایل آن، زبان نهفته، تنبیه و تشویق، ارتباط قبل از اصلاح، حل مسئله و همیاری مورد بحث قرار خواهد گرفت.

همچنین جناب آقای دکتر فراهانی از شورای شهر و مؤسسین مدرسه در حیطه توجه به جلب رضایت و بهترین شیوه های آموزشی صحبت نموده و از حاضرین خواستند تا خود را معرفی نموده و  نظرات و پیشنهادات خود را اعلام نمایند.

هدف از برگزاري اين کارگاه ها بالا بردن سطح كارايي و توانايي بيشتر علمي آموزگاران و مربيان و آماده شدن آن ها بوده و دکتر قنبری از همکاری و مساعدت آموزگاران و کادر در راه اندازی مدرسه و آغاز به کار تشکر و قدردانی نمود و گفت: پیشرفت و بهبود مرهون بکارگیری تمام توان خود در آموزش و تربیتی دانش آموزانی ست که فردای ایران را خواهند ساخت.

در  ادامه خانم دکتر از شورای شهر نیز با حضور در جلسه به مناسبت هفته سلامت روان به بررسی مشکلات و ارائه راهکارهایی جهت تربیت کودکان و بهبود وضعیت رفتاری و علمی آنها پرداخت.

قابل ذکر ا ست در راستای ایجاد نظم و هماهنگی در مدرسه جناب آقای فرجی معاون آموزشی به ارائه قوانین و مقررات بکارگرفته شده در مدرسه پرداخت.

 

در پایان از آموزگاران و کادر و مدعوین به صرف ناهار پذیرایی شد.

//انتهای خبر//

خواندن 1028 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « انجام تست صدا

ما را در فضای مجازی دنبال کنید

Back to top